İstikrar İçin Tek Başına İktidar

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Osman Yüceliş, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran’ın tekrarı olmayacağını vurgulayarak, istikrar için tek başına iktidarın gerektiğini ve bunu gerçekleştirecek tek partinin ise AK Parti olduğunu söyledi.

POLİTİKA 12.10.2015, 09:41 12.10.2015, 09:45
İstikrar İçin Tek Başına İktidar
banner1641
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Osman Yüceliş, Altındere, Yeşilyayla ve Saruhan mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayı Yüceliş, Türkiye’nin geleceği açısından 1 Kasım seçiminin çok önemli olduğunu söyledi. Yaşanan sıkıntıların AK Parti ile çözüleceğini söyleyen Milletvekili Adayı Yüceliş, “Geçtiğimiz 1 yıllık süreçte çevre mahallelerimizde pazaryerleri, kilit taşı meydan ve yollarımızın yapıldığını görüyoruz. Bu hizmetler belediye başkanlarımızın azimli bir şekilde çalışmasıyla yapacakları işlerdir. Bu konuda hiç yılmayacaklar” dedi. 7 Haziran seçiminde çıkan sonucu çok iyi analiz ettiklerini vurgulayan Milletvekili Adayı Yüceliş, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran’ın tekrarı olmayacağını vurgulayarak, istikrar için tek başına iktidarın gerektiğini ve bunu gerçekleştirecek tek partinin ise AK Parti olduğunu bildirdi. 

Başsağlığı mesajı
AK Parti Milletvekili Adayı Yüceliş, Ankara Tren Garı’nda gerçekleştirilen vicdan yoksunu terör saldırısını lanetledi. Teröre karşı milletçe tek vücut olunması gerektiğini ifade eden Yüceliş, ülkenin yine kirli oyunlarla karşı karşıya bırakılmak istendiğine işaret ederek, “Milletimiz bu oyunları görüp birbirine daha sıkı kenetlenmeli, bu kirli oyunlara karşı hep birlikte tek vücut olup göğüs germeliyiz” dedi. “Milletimizin başı sağolsun” diyen Yüceliş, hain saldırıda yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi.
Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)