Hedef 150 bin kayıtlı üye

AK Parti Denizli Milletvekili MKYK Üyesi Nihat Zeybekci, ülke genelinde AK Parti’ye seçmenin dörtte birini üye yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Hedef 150 bin kayıtlı üye

AK Parti Denizli Milletvekili MKYK Üyesi Nihat Zeybekci, ülke genelinde AK Parti’ye seçmenin dörtte birini üye yapmayı hedeflediklerini söyledi. Denizli’de 600 bin seçmenin olduğunu kaydeden Zeybekci, “Denizli’de 150 bin kayıtlı üyenin bulunması lazım. Biz kimse ile üye kaydı yarışında değiliz. Amacımız, milletin partisini yine millete emanet etmektir. Diğer partiler ayakkabılarının bağcıklarını bağlamadan bir onlara on tur bindirdik. Japonya’da bir parti 48 yıl iktidarda kaldı. Biz de AK Parti’nin uzun yıllar iktidarda kalmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Milletvekili Zeybekci parti binasında partililerle bir araya geldi. Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda Zeybekci, belediye başkanlığı döneminde yapılan çalışmalara dikkat çekerek, “Alt yapı ve üst yapı çalışmalarında bu millete uzun yıllar eziyet çektirdik. Ben bile zaman zaman araç kullanarak evine gittiğim zamanlarda kendime çok kızdım zamanlar oldu. Ancak sizlerin desteği ile seçimleri kazandık. Bir zamanlar eziyet çeken Denizli halkı şimdi sefasını sürüyor. Sevindik, Karşıyaka ve Dokuzkavaklar gibi yerlerde yaşayan insanlar da merkezde ne varsa bizde de o olsun diyorlar” dedi.
Şişe suyu getirmeyin
Denizli’de alt yapı çalışmalarından önce içme suyunda kayıp kaçak oranının yüzde 60’lar seviyesinde olduğunu hatırlatan Zeybekci, “Denizli’nin musluklarından artık temiz su akıyor. Ak Parti olarak bu şişe sularını buralara koymayalım. Ben evime gittiğim zaman musluk suyu içiyorum. Denizli’nin suyu temiz. Toplantılarda sülahi kolayım suyumuzu hazır sudan değil sülahiden içelim. Denizli’nin önümüzdeki 5 yıl boyunca su sıkıntısı olmayacak. Biz Denizli’nin 50 yıl sonrasını görüyoruz. Akbaş Barajını da bu nedenle yapıyoruz. Zamanı geldiğinde o barajın da değeri anlaşılacak” dedi.


haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2013, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER