Gülin Coşkun’dan anlamlı davet

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkan adayı Gülin Coşkun, pazar günü gerçekleştirilecek kongre öncesi partililerine birlik mesajı verdi. Coşkun, kongrenin sonucu ne olursa olsun, CHP’nin iktidar yürüyüşünde birlik ve beraberlik içerisinde olunmasına dikkat çekti.

POLİTİKA 13.12.2019, 10:25
Gülin Coşkun’dan anlamlı davet

HABERDENİZLİ.COM

15 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Olağan Genel Kurulu öncesi Başkan adayı Gülin Coşkun, CHP’ye yakışır bir kongre süreci geçirdiklerini ifade ederek, tüm adaylara başarılar diledi, delege olarak oy kullanacak tüm üyelere birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Coşkun, “Türkiye için verdiğimiz demokrasi, hukuk ve adalet mücadelesi yolunda, demokrasiyi parti içinde yaşatmamıza vesile olan üyelerimizin, hür iradelerini kullanarak, sandık başına gitmeleriyle mahalle delege seçimleri tamamlandı.  Haklarının ve sorumluluklarının bilinciyle sandık başına giderek oy kullanan, aday olup kongre delegesi seçilen, tüm yol arkadaşlarımı kutluyorum” dedi. 

Gülin Coşkun: Bu bir bayrak yarışı

Kongrede aday olan ve başkanlık görevine talip olan tüm adaylara başarılar dileyen Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkan adayı Gülin Coşkun, verilen mücadelenin adaylar arasında değil, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumdan gelecek güzel günlere uzanacak bir bayrak yarışı olduğuna dikkat çekti. Coşkun, “Verdiğimiz mücadelenin birbirimize karşı değil, Türkiye’nin içinde bulunduğu  çıkmazdan kurtulması için olduğunu ve partimizin daha da güçlü çıkacağına olan inancımı bir kez daha dile getirmek istiyorum. Kongremiz Merkezefendimize, Denizlimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

“Sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkan adayı Gülin Coşkun, pazar günü gerçekleşecek demokrasi şölenine tüm partililerini beklediklerini ifade ederek, “Çıkan sonuç ne olursa olsun, hangi aday kazanırsa kazansın daha da güçlenerek, cumhuriyet, demokrasi, adalet ve ülkemize hizmet etme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, çok değerli partili arkadaşlarımın desteği ile çıktığım kutlu yolda bugüne kadar göstermiş olduğunuz destek ve güven için herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)