Divarcı'ya Destek Vermek CHP'ye Geçiyor!

banner1386

Pamukkale Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ferhat Arslan, CHP Pamukkale Başkan Adayı Ahmet Divarcı'yı desteklemek için partisinden istifa edecek. Arslan, perşembe günü basın açıklaması yapacak.

POLİTİKA 29.01.2019, 15:13 29.01.2019, 15:28 Huriye Kelişti
Divarcı'ya Destek Vermek CHP'ye Geçiyor!

HABERDENİZLİ.COM
Pamukkale Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ferhat Arslan, CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı'yı 31 Mart Yerel Seçimlerinde desteklemek için MHP'den istifa ederek CHP'ye geçiyor. 

'DİVARCI'YA DESTEK VERMEK CHP'YE GEÇİYOR!'

Konu ile ilgili açıklama yapan, MHP Pamukkale Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ferhat Arslan, 'Ben Ahmet beyle beraberim. Ahmet beye destek vermek için geliyorum. Ahmet Divarcı vurgusu önemli. Ben bir Türk Milliyetçisi olarak Ahmet Divarcı'ya destek veriyorum. Ahmet Divarcı bu memleketin namuslu vatansever insanlarındandır. Desteği hak ediyor. Destek verilmelidir. Ben de kendisine destek vermek için Ahmet Divarcı'nın ekibine dahil oluyorum.' dedi.

HEM PARTİDEN HEM MECLİS ÜYELİĞİNDEN İSTİFA!

Arslan, Ahmet Divarcı'nın Pamukkale Belediye Başkan adaylığını desteklemek için hem partisi MHP'den hem de Pamukkale Belediyesi Meclis Üyeliğinde istifa edeceğini söyledi. Konu ile ilgili olarak Perşembe günü Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde bir basın toplantısı düzenleyeceğini ifade etti

Yorumlar (0)