DAĞDEVİREN, "HEDEFİMİZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAK"

Dağdeviren, “Önümüzdeki süreçte bizi zor bir görevin beklediğini biliyoruz. Öncelikle 2014 yılında yapılacak yerel seçimleri birinci hedefimiz olarak belirledik.

POLİTİKA 03.03.2012, 16:47 03.03.2012, 16:51
DAĞDEVİREN,

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Merkez İlçe Başkanı Fırat Dağdeviren, hedeflerinin 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Denizli Belediye başkanlığını kazanmak olduğunu söyledi. Merkez ilçe başkanı Dağdeviren, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Basın Merkezinde düzenlediği basın toplantısında, 11 Şubat 2012 tarihinde yapılan genel kurulda yönetime seçilen üyeleri basına tanıttı. 11 Şubat tarihinde yapılan genel kurulun ardından görev dağılımı yaparak çalışmalara kaldıkları yerden devam ettiklerini ifade eden Dağdeviren, “Önümüzdeki süreçte bizi zor bir görevin beklediğini biliyoruz. Öncelikle 2014 yılında yapılacak yerel seçimleri birinci hedefimiz olarak belirledik. Bunun için de yönetimi daha çok genç ve dinamik isimlerden oluşturduk. Hedefimize ulaşabilmek için de yaptığımız görev dağılımının ardından çalışmalarımıza kaldığımız yerden hızla devam ediyoruz. Vizyonu olan, proje üreten, aktif ve gündem kovalayan değil, gündem oluşturan bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Önümüzdeki dönemde il kongresinin de tamamlanmasının ardından il, ilçe ve diğer bağlı kurumlarımızla el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz”  diye konuştu.

Görev dağılımı

MHP Merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan görev dağılımının ardından Başkan Fırat Dağdeviren, Teşkilatlandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcıları Hacip Kayalar, Ayhan Çetin,  Merkez İlçe Sekreteri Yusuf Garip, Muhasip Bülent Demir,  Basın Sorumlusu Murat Naci Öncel,  Muhittin Dağhan, İlçe Kadın Kolları Sorumlusu Seven Bige Ergül, Mali ve İdari İşler Sorumlusu Atakan Eken, Ar-Ge Sorumlusu Hasan Basri Teğiz, Kamu ve yan kuruluşlar sorumlusu Bayram Avcı, yerel yönetimler sorumlusu Gökhan Bekar, Mehmet Duraklı isimlerinden oluştu

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)