CHP Kadın Kollarında Kocabay Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli il Teşkilatı'nda dün yapılan kongrede Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Sarıoğlu Kocabay seçildi. 

POLİTİKA 16.03.2020, 11:49 16.03.2020, 12:01
CHP Kadın Kollarında Kocabay Başkan

HABERDENİZLİ.COM

Denizli il Kadın Kolları 14. Olağan Kongresi 15 Mart Pazar günü Merkezefendi Kültür Merkezi'nde il delegeleri ve başkan adaylarının katılımıyla gerçekleşti. 

Denizli Kadın Kolları İl kongresinde Ayşen Kocabay Sarıoğlu, Çiğdem Ayyavuz ve Nilgün Kayadibi Duran’ın yarıştığı seçimde Ayşen Sarıoğlu Kocabay Kadın Kolları İl Başkanı oldu. 263 delegenin oy kullandığı kongrede, Ayşen Sarıoğlu Kocabay 131 oy, Çiğdem Ayyavuz 126 oy, Nilgün Kayadibi Duran ise 9 oy aldı.

Kongrede CHP Denizli İl Kadın Kolları Başkanı seçilen Ayşen Sarıoğlu Kocabay sosyal medya hesabından, "Bugün gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları kongremize Denizli'nin dört bir yanından gelerek katılan, Cumhuriyet kazanımlarına ve büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aziz hatırasına sahip çıkma iradesini gösteren tüm kadın yoldaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Şahsıma ve yönetim kurulu üyelerime güven duyup, teveccüh göstermiş, böylesine kritik bir süreçte sorumluluk yüklemiş olmaları ile hayatım boyunca iftihar edeceğim.

Sevgili yol arkadaşlarım söz verdiğim gibi hep birlikte, omuz omuza güçlü kadın kolları ile iktidara yürüyeceğiz. Sokakta, tarlada, fabrikada her yerde iz bırakacağız. Atamıza minnettarlığımızı daha aydınlık ve mutlu bir ülke için çok çalışarak göstereceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)