‘Çat kapı’ ekibi iki ayda 3 bin 989 yeni üye yaptı

Denizli’de AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kurulan ve mahallelerde ‘Çat Kapı’ ziyaretler gerçekleştiren ekip üyeleri Çamlık Kır Kahvesinde bir araya geldi.

POLİTİKA 05.12.2012, 10:25 05.12.2012, 10:33
‘Çat kapı’ ekibi iki ayda 3 bin 989 yeni üye yaptı

Denizli’de AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kurulan ve mahallelerde ‘Çat Kapı’ ziyaretler gerçekleştiren ekip üyeleri Çamlık Kır Kahvesinde bir araya geldi. AK Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak’ın da katıldığı toplantıda Merkez İlçe Başkanı Birtan Şahan, çat kapı ekibinin 2 Ekim -  30 Kasım tarihleri arasında yaptığı mahalle ziyaretlerinde 3 bin 989 yeni üyenin partiye kazandırıldığını söyledi. Çat kapı ziyaretlerinin pilot mahalle seçilen Hisar mahallesinden başlatıldığını ifade eden Merkez İlçe Başkanı Şahan, “Çat kapı ev ziyaretlerimiz Sevindik, Karşıyaka, Aktepe, Anafartalar merkez beldeler olmak üzere, Aşağışamlı, Gözler, Başkarcı, Yeniköy, Eymir, Akdere, Güzelpınar, Akçapınar, Kurtluca, Haytabey, Yeniköy, Bereketler, Kadılar, Barutçular, Hallaçlar köylerinde devam etti. Gittiğimiz mahallelerde yaptığımız ziyaretlerde partimizi halkımıza bir kez daha anlattık. Onların bizlerden istek ve beklentilerini not ettik. Biz seçimden seçime halkın arasına giren siyasi partilerden değiliz. Yarın seçim olacakmış gibi her gün halkımızın arasında mahallelerde ve evlerdeyiz. Bu çalışmalarımızın sonucunda da yaklaşık iki aylık bir dönemde 3 bin 989 yeni üye kazandık ” dedi.
Ekip her yerde
Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak’ta, çat kapı ekibine ve yaptığı çalışmalara teşekkür ederek “Çat kapı ekibinin başarılı çalışmaları memnuniyet verici. Bu etkinlikler sayesinde kapı kapı dolaşılıp vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz böylece bize ulaşamayanlara ulaşmış sesini duyuramayanların sesi olmuş oluyoruz, gelen her bilgiyi değerlendiriyoruz ve çözülmesi gereken konuları çözüme ulaştırılmaya çalışılıyoruz. Biz hiçbir zaman seçim zamanı partisi olmadık, bize bugün hadi seçim var deseler hazırız.  Çünkü biz hizmet etmek için çalışan bir partiyiz. Artık büyükşehir olduk. Çalışmalarımızı daha hızlı devam edeceğiz. “ diye konuştu.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)