Akbaba, Mart'ın Sonu Bahar Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanı Akbaba, CHP parti örgütü ile toplantı yaptı. Akbaba, "Yapacak daha çok işimiz var, her şey Denizli için" dedi.

POLİTİKA 22.01.2020, 11:56
Akbaba, Mart'ın Sonu Bahar Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP parti örgütü ile toplantı yaptı. Toplantıya Denizli İl Yönetimi, İl Kadın Örgütü Başkanı Melek Kodal Akdemir, İl Gençlik Örgütü Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Esat Öğün ve yönetim kurulu üyeleri ile Büyükşehir Meclis Grup Başkanvekili Erhan Türkmenoğlu katıldı.  

Denizli'ye bağlı ilçelerde yapılan kongrelerin değerlendirildiği, Kadın ve Gençlik Örgütü kongrelerinin tarihlerinin somutlaştığı, İl Kongresi'nin yeri, tarihi ve divan başkanı olarak kimin davet edilebileceğinin konuşulduğu toplantıda başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri fikirlerini, önerilerini, temenni ve 2020'den beklentilerini dile getirdiler.

Mahir Akbaba, "Biz büyük bir aileyiz ve bu yolun sonunda daha da büyüyerek, güçlenerek gençlerimizle, kadınlarımızla, tecrübeli büyüklerimizle hep birlikte iktidara varacağız. İktidar yürüyüşümüzde emin adımlarla ilerlerken, kazanan birlikteliğimiz olacak, kazanan Cumhuriyetimiz, Halkımız, Partimiz, Türkiye'miz olacak. Her şey çok güzel olacak, martın sonu yine bahar olacak. Emek en yüce değerdir, bu değere sahip çıkmak da bizim görevimiz. Her zaman halkımız ile birlikte olacağız, birlikte başaracağız.Yapacak daha çok işimiz var, her şey Denizli için" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP parti örgütü ile toplantı yaptı.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)