banner1348

Acıpayam'da Başkanlık Heyecanı

AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İdris Oktay’ın istifasının ardından kulislerde yeni başkan adaylarının isimleri konuşulmaya başladı.

Acıpayam'da Başkanlık Heyecanı
AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’in Genel Merkezin isteği üzerine Acıpayam İlçe Başkanı İdris Oktay’ın istifasını sunmasının ardından bu defa yeni ilçe başkanının kim olacağı kulislerde konuşulmaya başlandı. Bir isim ise değerlerine göre daha baskın. Bu ismin ise Fikret Gümüş olduğu söyleniyor.

Fikret Gümüşün konuşulmasının sebebi ise “Genel Merkezin istediği her şartı yerine getiriyor” denilmesinin yanısıra ilçe halkı ve vatandaşla barışık olması olarak açıklanıyor. Aynı zamanda Acıpayam İlçesine kazandırdığı önemli hizmetlerin olduğu ifade edilen Gümüş'ün, geçtiğimiz dönemde İl Genel Meclisi Üyesi olarak görev yaptığı dönemde Acıpayam’ın köylerine kazandırdığı hizmetlerin unutulmadığı belirtiliyor. Bunun yanı sıra Fikret Gümüş, Genel Merkezin kriterleri arasında bulunan “Üniversite Mezunu” olma şartını da sağladığı belirtiliyor.

AK Parti Acıpayam İlçe Başkanlığı için konuşulan diğer isimler ise Emin Okkaya, Hasan Hüseyin Gürel, Şükrü Yalçın, Erdal Tosun.

Kaynak: Acıpayam Gazetesi

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER