Ramazanoğlu'ndan Örki'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Ramazanoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Örki'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ramazanoğlu, "İnanıyorum ki Pamukkale Avni Örki Başkanımız döneminde pırlanta gibi işlenecek, ilçemizin sahip olduğu kıymetli hazineler insanların beğenisine sunulacak. Aziz Pamukkaleliler, bu bereketli topraklar bu değeri çoktan hak ediyor." dedi. 

PAMUKKALE 13.04.2019, 14:35
Ramazanoğlu'ndan Örki'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

HABERDENİZLİ.COM

Başkanlık mazbatasını almasının üzerinden günler geçmesine rağmen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'ye vatandaşlar tebrik ziyaretleri için başkanlık makamına akın etmeye devam ediyor. Her gün yüzlerce vatandaşı makamında ağırlayan Başkan Örki'ye sevgi ve ilgi üst safhalarda yaşanıyor. Bir yandan vatandaşları makamında misafir eden Başkan Avni Örki, diğer bir yandan da protokol tarafından tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini de kabul ediyor. Başkan Örki'yi bu kapsamda 64'üncü Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu ziyaret etti. Başkanlık görevinde Örki'ye hayırlı olsun dileklerini ileten Ramazanoğlu, 5 yıllık başkanlık görevinde yapacağı hizmet ve çalışmalarda kendisine başarılar diledi. Pamukkale'de büyük bir dönüşüm ve gelişiminin Başkan Örki'yle yaşanacağını ifade eden Ramazanoğlu, "Uzun yıllardır yakından tanıdığım, Pamukkale sevdalısı, kendisini millete hizmet için adamış Avni Örki Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum, Rabbim çıkmış olduğu yolda onu mahcup etmesin. İnanıyorum ki Pamukkale Avni Örki Başkanımız döneminde pırlanta gibi işlenecek, ilçemizin sahip olduğu kıymetli hazineler insanların beğenisine sunulacak. Aziz Pamukkaleliler, bu bereketli topraklar bu değeri çoktan hak ediyor. Pamukkale'nin sahip olduğu potansiyel 10 Pamukkale'ye yetecek güç ve enerjidedir." diye konuştu.

"7 gün 24 saat hiç durmadan, mesai kavramı olmaksızın çalışmalıyız"

Nazik ziyaret ve güzel temennilerinden dolayı Ramazanoğlu'na teşekkür eden Başkan Örki,"Denizlimizin önemli bilim,ilim ve siyaset insanı, onur ve gurur kaynağımız Dr.Sema Ramazanoğlu Bakanımıza nazik ziyaretleri, güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Hem büyüklerimizin, hem de çok kıymetli, başımızın tacı vatandaşlarımızın beklentilerini, güvenlerini ve bize olan sevgilerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle, gece gündüz kavramı olmaksızın çalışıyoruz. Çünkü bizim çocukluk yıllarından itibaren tek gayemiz, tek hedefimiz evladı olmaktan sonuna kadar gurur duyduğum bu millete, bu memlekete hizmet etmekti. Bu nedenle biz yorulmak, sıkılmak ve yılmak kelimelerini tanımıyoruz. Hızla gelişen ve değişen Dünya'ya Pamukkale'nin yetişebilmesi için 7 gün 24 saat hiç durmadan, mesai kavramı olmaksızın çalışmalıyız" ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)