Pamukkale Belediyesi'nden Kale’ye Dev Bir Yatırım Daha

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, büyük oranda üst yapı yatırımının tamamlandığı Kale Mahallesinde geride kalan kısımlarda planlama çalışmasını yaptığı inceleme gezisiyle tamamladı.

Pamukkale Belediyesi'nden Kale’ye Dev Bir Yatırım Daha

Üst yapı yatırımlarında ciddi yol kateden Pamukkale Belediyesi en uç mahallelere  kadar hizmet götürmeye devam ediyor. Başkan Gürlesin, üst yapı atağında önemli bir yatırımın yapıldığı Kale Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak geride kalan kısımlarda üst yapı çalışma planını oluşturdu.

İlçe genelinde üst yapıda yatırım seferberliğinin devam ettiğini aktaran Başkan Gürlesin, “Pamukkale İlçemizde her alanda çalışmalarımız sürüyor. Özellikle üst yapı anlamında ilçemizin hak ettiği ne varsa onu sağlamak adına planladığımız süreçte çalışmalarımızı yürütüyoruz. O çalışmalarımızdan birisi de Kale Mahallemizde devam ediyor. Önemli oranda üst yapı yatırımını tamamladığımız bu bölgede, geride kalan kısımda yapacağımız yatırımla ilgili planlamamızı tamamladık. Yapılacak çalışmayla Kale Mahallemizde üst yapı yatırımı bitmiş olacak. Ayrıca bu çalışma önemli bir yatırıma da destek sağlayacak. Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Belediyesi olarak 2 milyon liralık yatırımla Karakurt ile Kale Mahallesini açtığımız modern yolla birbirine bağlamıştık. İki mahalleye de önemli katkılar sağlayan yol, şehir merkezinden OSB’ye gidiş-dönüşte ve Ankara yoluna ulaşımda önemli bir nokta oldu. Yol, Denizli Büyükşehir BelediyemizinÜçgen’de yapacağı çalışma nedeniyle de alternatif bir güzergahdurumunda. Kale Mahallesinde yapılacak son üst yapı çalışması da mahalle içinden Ankara yoluna ulaşımda eksiklikler giderileceği için trafik akışına önemli katkı sunacak. Çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah dönemimiz sonunda İlçemizde üst yapıda büyük oranda ihtiyaçları karşılamış olacağız” dedi.
 
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER