Pamukkale Belediyesi Çalışanlarına İndirim

Pamukkale Belediyesi’nde vatandaşlara hizmet götürmek için çalışan personeller ve birinci derece yakınları için Denizli Özel Egekent Hastanesi arasında protokol imzalandı. Anlaşma gereği personeller muayenede yüzde 40 ve diğer işlemlerde de yüzde 30 oranında indirimden faydalanacak. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Halka hizmet için çalışan personellerimiz bizim için çok değerli” dedi.

PAMUKKALE 15.01.2020, 14:21
Pamukkale Belediyesi Çalışanlarına İndirim
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Pamukkale Belediyesi çalışanlarına önemli müjde. Pamukkale Belediyesi ile Denizli Özel Egekent Hastanesi arasında indirim anlaşması yapıldı. Geçtiğimiz günlerde, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve Denizli Özel Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek tarafından imzalanan ve 1 yıl süreyle geçerli olacak protokole göre Pamukkale Belediyesi’nde görev yapan personeller ile birinci derece akrabaları olan eş, çocuk, anne ve babaları bu indirimden faydalanacak.  Protokol kapsamında Pamukkale Belediyesi personellerine muayene ücretlerinin katılım payı üzerinden yüzde 40, ameliyat, tetkik ve tahlil işlemleri ile yatarak tedavilerde de yüzde 30 indirim yapılacak.

PERSONELLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yapılan protokol ile belediye çalışanlarına önemli bir indirim yapıldığını ifade ederek, “Belediyede halkımıza hizmet götürmek için çalışan tüm personelimiz bizim için çok değerli. Hiçbirinin ihtiyacı olmasını istemeyiz ama gerekli olduğu takdirde faydalanmaları için Denizli Özel Egekent Hastanesi ile belirli oranlarda indirim protokolü imzaladık. Bu sayede personellerimiz ile birinci derece akrabaları olan eş, çocuk, anne ve babaları yüzde 40 ve yüzde 30 oranlarında indirimden faydalanabilecekler. Bu konuda belediye çalışanlarımıza destek sağlayan Denizli Özel Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek’e teşekkür ederken, tüm personellerimize sağlıklı günler diliyorum” dedi. Denizli Özel Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek ise yapılan protokolün hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)