banner1348

Örki, "Sizlere daha güzel bir Pamukkale'nin sözünü veriyorum"

Gece gündüz demeden seçim çalışmalarını yürüten AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, günün ilk saatlerinde Hacıkaplanlar Mahallesi'nde Yakup Yılmaz ve Ömer İnal'ın işyerinde işçilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Örki, "Sizlere daha güzel bir Pamukkale'nin sözünü veriyorum"
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Personellerle beraber kahvaltı eden Örki, ardından soru ve istekleri dinleyerek Pamukkale ile ilgili proje ve çalışmalarını anlattı. Kahvaltıda konuşan Örki, "Türkiye ve özellikle Denizlimiz üreten bir şehir, üretmeyi ve çalışmayı çok seviyoruz. Çok şükür ki böyle bir ilin, böyle bir memleketin evladıyız." diye konuştu.

avni örki

"Sizlere daha güzel bir Pamukkale'nin sözünü veriyorum."
Pamukkale'yi şu an olduğundan daha güzel bir hale getireceğinin sözünü veren Örki, "AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak huzurunuza çıktık. Bildiğiniz üzere AK Parti kurulduğu günden bu tarafa ülkemizde çok büyük değişim ve gelişimlere imza attı. AK Parti'nin AK Belediyecilik anlayışıyla yollarımız, okullarımız, hastanelerimiz, parklarımız ve nice nice hizmetlerimiz gün geçtikçe güzelleşti ve daha da güzelleşmeye devam ediyor. Biz de şu anda yaşadığımız bu kenti, Pamukkale'yi daha da güzel bir hale getirmek için, biz gençlere daha güzel bir gelecek hazırlayabilmek için yollara düştük. Biliyoruz ki bu millet, bu insanlarımız her zaman ama her zaman çalışana sahip çıkar, ona destek olmaya devam eder. Sizlere daha güzel bir Pamukkale'nin sözünü veriyorum." ifadelerini kullandı.

avni örki

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER