Büyük Ege Cumhuriyet Korteji Pamukkale'de Gerçekleştirildi

Pamukkale Belediyesi’nin destekleriyle, Pamukkale Üniversitesi Motosiklet Sporları Topluluğu ev sahipliğinde Büyük Ege Cumhuriyet Korteji Pamukkale’de gerçekleştirildi.

PAMUKKALE 30.10.2019, 17:14 31.10.2019, 11:56
Büyük Ege Cumhuriyet Korteji Pamukkale'de Gerçekleştirildi

HABERDENİZLİ.COM

Korteje katılan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Ege Bölgesi’nden yaklaşık 500 motosikletli ile Pamukkalemiz renklendi. Motosikletlerle, Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlerimize selam gönderdik” dedi.

Pamukkale ilçesinde turizmin canlandırılması noktasında farklı organizasyonlara destek veren Pamukkale Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96.yılında yaklaşık 500 motosikletlinin katıldığı Büyük Ege Cumhuriyet Korteji’ne destek verdi. Ege Bölgesi’nin farklı şehirlerinden katılan yaklaşık 500 motosikletli Pamukkale Üniversitesi Motosiklet Sporları Topluluğu ev sahipliğinde ve Pamukkale Belediyesi’nin destekleriyle Denizli’de buluşarak, Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile şehir turu attı. Şehitlik ziyaret edilerek, ardından Pamukkale Belediyesi Kocaçukur Tesislerinde buluştular. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Cumhuriyet Bayramı’nın 96.yılına yakışan bir etkinliğe destek vermekten büyük mutluluk duyduk. Pamukkale’mizin güzelliğine yakışan bir etkinlikte farklı şehirlerden gelen yaklaşık 500 motosiklet sporcularını ilçemizde ağırladık. Hem Cumhuriyet Bayramı’nın güzelliğine güzellik katıldı hem de Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlerimize hep birlikte selam gönderdik. Askerlerimiz orada barış için canlarını hiçe sayarken, bizlerin burada bir araya gelmesi, tüm dünyaya birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu göstermemiz gerçekten önemli. Bu vatan için, ülkemiz için hep birlikte el ele olmamız çok önemli. Hep birlikte nice nice Cumhuriyet Bayramlarına ulaşmamız dileğiyle” diye konuştu. Konuşmaların sonunda, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’de motosiklete bindi. Tüm motorcular Pamukkale turu attılar.

Yorumlar (0)