Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında düzenlediği etkinlik yerel basınla birlikte, ulusal basının da ilgi odağı oldu. Başkan Örki’nin örnek davranışı tüm dünyaya örnek gösterildi.

PAMUKKALE 13.01.2020, 17:20
Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu

HABERDENİZLİ.COM

Toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla her yıl 7-14 Ocak tarihleri arasında kutlanan Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen özel etkinlik ulusal medyanın dikkatinden kaçmadı. “Amacım sizleri daha iyi anlamaya çalışmak. Belediyecilik hizmetini sunarken sizin hayatınızı kolaylaştıracak ne türlü adım var ise onları atmak” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin, görme engellilerin ne gibi zorluklar yaşadığını hissetmek için gözünde bantla gerçekleştirdiği etkinlik, yerel basınla birlikte, ulusal basınında ilgi odağı oldu. Haber ulusal basın ajanslarının ilk sıralarında yer aldı. Yerel Televizyon kanalları, yerel gazeteler haberi manşetlerinden verirken, ulusal medya ajanslarının servislediği haber tirajı milyonları bulan en çok gazetelerin sayfalarında yer aldı.

Başkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı OlduBaşkan Örki’nin Örnek Davranışı Ulusal Medyanın İlgi Odağı Oldu
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)