350 Bin Vatandaşın Gönlünü Kazanacak

Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, klasik belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra Pamukkale’de yaşayan 350 bin vatandaşın gönlünü kazanacak sosyal projelere imza atacaklarını kaydederek, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi gönül belediyeciliği vizyonuyla hareket edeceğiz" dedi. 

PAMUKKALE 29.11.2018, 13:32
350 Bin Vatandaşın Gönlünü Kazanacak
banner1551

Haberdenizli.com

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, Denizli’nin en büyük ilçesi Pamukkale’de vatandaşların güler yüzlü, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için klasik belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal projelerle gönüllere dokunacaklarını söyledi. "Hep birlikte yeni hedeflere" sloganıyla ilçe sınırlarında yaşayan 7’den 70’e herkese hitap edecek sosyal projelerinin hazır olduğunu belirten Mehmet Teke, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi 'gönül belediyeciliği' vizyonuyla hareket edeceğiz. Vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru için sosyal projelerimiz hazır. Başta çocuklar, gençler, kadınlar, emekliler ve her yaştan vatandaşımıza hitap edecek çalışmalarımızla Pamukkale’de gönülleri kazanmaya geliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yunus Emre'den mesaj

Seçim çalışmalarında en çok çocuk, gençler ve kadınların yoğun ilgisi ve talepleriyle karşılaştıklarına dikkati çeken Mehmet Teke, Türk ozanı Yunus Emre'nin "Biz gelmedik kavga için, Bizim işimiz sevgi için, Dostun evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldik" mısralarını hatırlatarak, "Pamukkalemiz sadece doğal ve kültürel güzellik ve değerleriyle değil, mutlu insanların yaşadığı, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğu bir ilçeye dönüşmesi için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
14°
parçalı bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi