17 Nisan'da Pamukkale'ye Giriş Ücretsiz Olacak

Denizli'de Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Pamukkale'ye saat 15.00 ile 18.00 arası giriş ücretsiz olacak.

17 Nisan'da Pamukkale'ye Giriş Ücretsiz Olacak

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Pamukkale Ören yerine girişler saat 15.00 - 18.00 arasında ücretsiz yapıldı.

Toplumda turizm konusunda farkındalığı artırmak, turizm bilincini geliştirmek, kültür ve turizm değerlerini tanıtmak, turizmi geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında “Turizm Haftası” kutlanmaktadır.

Bu yıl 43. yıl kutlamaları yapılacak olan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Turizm Haftasının açılış programının, ülkemizin en önemli destinasyon merkezlerinden biri olan ve dünyada bir benzeri daha bulunmayan Antik Havuz’un daha geniş kitlelere tanıtılması amacıyla Pamukkale Örenyerinde yapılması planlandı. 17 Nisan 2019 Çarşamba günü Pamukkale Ören Yeri Antik Havuz önünde gerçekleştirilecek etkinliklere halkımızın iştirakini sağlamak amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığımızca 15.00 ile 18.00 saatleri arasında vatandaşların Örenyerine girişleri ücretsiz olacaktır.

GEÇEN SENE 2 SAATİ BU SENE 3 SAAT

Geçen sene 2 saatliğine giriş ücretsiz yapılmıştı ve binlerce Denizlili giriş saatinde ören yeri gişelerinde uzun kuyruklar oluşturmuştu. Bu sene ise giriş 1 saat daha uzatılarak 3 saate çıkartıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 3 ay Önce

ya 23 nisanda yapın çocuklar sevinsin yada hafta sonu yapın

Serdar candemir
Serdar candemir - 3 ay Önce

Denizlili vatandaslarimiza girisler indirimli olsun

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Gerek yok tu 3 saat ücretsiz yapmaya zaten elin yabancıları tarihlerini bizimkilerden daha iyi biliyor

SIRADAKİ HABER