Birçok oyun koleksiyoncusu gibi siz de Steam platformu içerisinde kendi kişisel hesabınız üzerinden birbirinden farklı dijital oyunları edinebilirsiniz.

Online ortamda yüz binlerce oyun severin buluştuğu platformda bulunarak sizlerde istediğiniz gibi en çok sevilen keyifli oyunlara ulaşabilir, satın alabilir ve bilgisayarınıza indirerek çevrimdışı ya da çevrim içi anında oynamaya başlayabilirsiniz. Steam, bu tarif edilen platformlardan öncü gelen bir sitedir. Burada birçok oyuna ait kopyalar bulur, hesap oluştururarak platform içerisindeki tüm oyunları oynayabilirsiniz.

İçerisinde çeşitli oyunlar bulunan Steam platformu ile edindiğiniz oyunları doğrudan Steam cüzdanda bulunan bakiyelere göre satın alabilirsiniz.  Steam Cüzdan kodu satan yetkili satıcılardan biri olan Oyunfor, bu platformlardan biridir ve istediğiniz gibi oyun içi para birimlerine sahip olma konusunda tercih edebilirsiniz. Bu konuda Pubg Mobile UC satın alma istekleriniz varsa eğer bunları da gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu konuda Pubg’de Unknown Cash olarak belirtilen UC nakit para, doğrudan oyun içi satın alımlar için geçerli olan para olup dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Çok uygun fiyatlarla beraber satın alabilir ve istediğiniz gibi Pubg Mobile oyun karakteri için kullanabilirsiniz.

Satın aldığınız UC kodunu https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresi üzerinden oyuncu numaranızı girerek aktif edebilirsiniz.

Penta Yazılım İstanbul'dan Dünyaya Yükseliyor Penta Yazılım İstanbul'dan Dünyaya Yükseliyor

Online oyunları dijital ortamda saklamak istediğinizde, eğlenceli vakit geçirdiğiniz oyunlara dair koleksiyon yapmayı dilediğinizde her zaman Steam cüzdan kodu ile cüzdanınıza bakiye yükleyip, her yaştan kitleye uygun olan steam oyunlarından vakit geçirecek şekilde edinebilirsiniz. Satın almak istediğiniz oyunlarla ilgili olarak ister kendiniz isterseniz de çocuklarınıza uygun şekilde birbirinden farklı popüler savaş ve strateji oyunlarıyla doğru zamanlar paylaşabilirsiniz.

Dünyada en çok oyuncu kitlesine sahip, eş zamanlı ve çok oyunculu olarak oynanan ülkemizin de e-spor turnuvalarında yer aldığı LOL oyununu oynamayı seviyorsanız ve karakterinizi belli bir seviyeden sonra daha da güçlü tutmak isterseniz LOL RP denilen para birimine ihtiyacınız var demektir. Harika oyunlardan biri olan LOL’de savaş ve takım olarak ilerlersiniz, siz de RP para birimini satın alarak güçlü bir şampiyon ve takım oluştur.

Birçok oyun koleksiyoncusu gibi siz de platform içerisinde kendi kişisel hesabınız üzerinden birbirinden farklı dijital oyunları edinebilirsiniz. Teknoloji gelişimi, bugün hesabınıza ekleyeceğiniz binlerce oyun arasında dilediğiniz her bilgisayarda oyunların dijital kopyasını indirme, oynama imkanını sizlere sunuyor. Tek kişilik oyunlar kategorisinde yüzlerce oyun bulacağınız gibi online olarak çok oyunculu olarak da oyun alternatiflerini deneyebilir, aradığınız pek çok oyun çeşitleri arasında tercilerinizi en iyi şekilde bulabilirsiniz.