Merkezefendi Belediyesi tarafından 'Masal Saati' etkinliği gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Miniklerimizin gelişimlerine ve eğitimine katkı sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Merkez Kütüphane'de gerçekleştirilen etkinlikte çocuklara hayal gücünü artırma, dikkatini, hafızasını, dil becerisini ve kelime dağarcığını geliştirmek, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla ‘Masal Saati’ etkinliği düzenlendi. 5-7 yaş grubundaki çocukların katıldığı etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Masalları keyifle dinleyen minikler daha sonra boya kalemleri ile kâğıtlara birbirinden güzel resimler çizdi.

Sümer Mahallesi’nde Yol Ve Kaldırım Çalışmalarının Yüzde 50’si Tamamlandı Sümer Mahallesi’nde Yol Ve Kaldırım Çalışmalarının Yüzde 50’si Tamamlandı

“ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMLERİNE KATKIDA BULUNUYORUZ”

Kültür, sanat ve eğitim alanında birçok çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için Merkezefendi Belediyesi olarak eğitici ve öğretici projeler üretmeye devam ediyoruz. Minik öğrencilerimizin okul hayatlarına ve eğitimine katkı sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerden bir tanesi de 'Masal Saati' etkinliğimiz. Birbirinden güzel masalların keyifle okunduğu etkinlikte çocuklarımız eğlenirken öğrendi. Çocuklarımıza çeşitli masalların anlatıldığı etkinlikte miniklerin hayal güçlerini geliştirmesinde katkıda bulunuyoruz. Masalların anlatıldığı etkinliğimize katılan tüm çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

masal-2masal-3masalmasal-1