banner1348

Uz’dan Büyük Fedakarlık: Konu Denizlispor ise Akan Sular Duruyor

Dün olağan genel kurula giden Denizlispor’da Mustafa Üstek yeniden başkan seçildi. MHP Denizli Milletvekili adayı Mehmet Uz, Başkan Mustafa Üstek’in “sana ihtiyacımız var” demesi üzerine görevden kaçmayarak yeniden yönetim kurulundaki yerini aldı. 

Uz’dan Büyük Fedakarlık: Konu Denizlispor ise Akan Sular Duruyor

Geçtiğimiz sezon Spor Toto 1. Lig'de sıkıntılı günler geçiren Denizlispor, ligin bitimine 1 hafta kala lige tutunmuştu.  Lig bitimiyle beraber sıkıntılı bir yıl geçiren Mustafa Üstek başkanlığındaki yönetim de Denizlispor’a yeteri kadar sahip çıkanın olmadığını belirterek kongerede aday olamadıklarını açıkladı. Fakat kongreye günler kala taraftarlar Mustafa Üstek ve yönetiminin yeniden aday olması için yoğun mesai harcadı. Taraftarın bu isteğini geri çevirmeyen yönetim, tekrar aday oldu ve ilk kongrede seçildi.

5 sezondur Denizlispor’a maddi manevi desteğini esirgemeyen Mehmet Uz, 24 Haziran seçimleri öncesi büyük bir fedakarlıkta bulunarak yeniden Denizlispor yönetiminde yer aldı.  Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçim arifesinde olmasına rağmen Başkan Üstek'in “sana ihtiyacımız var” çağrısına olumlu yanıt vererek tekrar bu onurlu görevi kabul etti. Denizlispor’un, Denizli’nin markası olduğunu ve bu markaya yaşatmaları gerektiğini söyleyen MHP’li Uz "Bizim sevdamız Denizli ve Denizlispor. Söz konusu Denizli ve Denizlispor oldu mu her zaman elimizi taşın altına koyduk. Koymaya devam edeceğim. Bizi bu konuda onurlandıran Başkan Mustafa Üstek'e teşekkür ederim. Milletin teveccühü ile 24 Haziran sonrası Hem Denizli Hem Denizlispor için elimden geleni yapacağım" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER