banner1348

Uz: Denizli Bize Güveniyor

24 Haziran öncesi seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, vatandaşların kendisine olan güvenini boşa çıkarmayacağını söyledi.

Uz: Denizli Bize Güveniyor

HABERDENİZLİ.COM

Güney ve Çal İlçesinde vatandaşlarla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Denizli sevdasının altını çizerek, “Bu konuda vatandaşlarımızın bize olan güveni elzemdir. Biz bu konu da onların düşüncelerini boşa çıkarmayacağız. Her zaman olduğu gibi bir fazlasıyla hep en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu konu da Güney ve Çal ilçemizin bize olan destekleri takdire şayandır. Hepsine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 “ÜLKENİN TEK KURTULUŞU MHP”

Seçim beyannamesini herkesin okuduğunu ve kendilerine Ülkenin kurtuluşunun MHP olduğunu söylediklerini ileten Uz, “Partimizin beyannamesi herkese umut olmuştur. Herkes merakla ve heyecanla MHP’nin mecliste güçlü bir kadro ile olmasını bekliyor. Bize güveniyorlar ’Vatanını seven hiçbir Milliyetçiden zarar gelmez’ diyerek bizlere moral veriyorlar. Vatandaşlarımız bize bu kadar sahip çıkarken onlar için hizmet etmekte bizleri onurlandıracak ve hırslandıracaktır ” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER