banner1348

Türklüğün Geleceği İçin Evet

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve İl Başkanı Cafer Birtürk, Kaleiçi esnafını ziyaret etti.

Türklüğün Geleceği İçin Evet
banner1336

MHP Temsilcileri, esnaftan 16 Nisan’da “evet” oyu vermelerini istedi. Referanduma sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına hız verdi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve İl Başkanı Cafer Birtürk Kaleiçi esnafını ziyaret etti. MHP temsilcileri esnafa “evet” çağrısı yaptı. Kaleiçi esnafı da 16 Nisan’da millet için, devlet için evet oyu vereceklerini açıkladı.   

Ziyaret sırasında konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan “Vatandaşlarımız kendinden emin. Bizim vatandaşlardan aldığımız çok net ve açık bir şekilde evet sinyalidir. Hatta Kaleiçi’nde bazen espriler bile oluyor. Evlilik hazırlığı için Kaleiçi’nde olan gençler biz zaten “evet” diyoruz” dedi.

MHP’nin bu süreçte önemli bir duruş sergilediğini ifade eden Emin Haluk Ayhan “özellikle 15 Temmuz’da Türkiye’de meydana gelen kalkışma hareketinden sonra, birlik ve bütünlüğün devamının gerekli olduğuna inanıyoruz. MHP olarak bu işe sahip çıktık. Türkiye’nin geleceğinin önünü açmak açısından, fevkalade net bir şekilde görüşümüzü ortaya koyduk. Türk milletinin geleceği için, cumhuriyet için evet diyoruz. Devlet için evet diyoruz. Millet için evet diyoruz” dedi. 

    
 


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER