banner1348

Şirinköy'de Bozkurt Mehmet Sesleri

MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz Merkezefendi ilçesine bağlı Şirinköy Mahallesi’nde seçmenlerle buluştu.  Şirinköy’de en fazla oyu MHP’nin alacağını söyleyen Uz, “konu makam değil, memleket. Biz bu şehrin sevdalısıyız.” diyerek vatandaşlardan oy istedi.

Şirinköy'de Bozkurt Mehmet Sesleri

HABERDENİZLİ.COM

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ara vermeden Denizli’nin her noktasına ulaşmayı hedefleyen Mehmet Uz’un son adresi Merkezefendi ilçesinne bağlı Şirinköy Mahallesi oldu. Büyük bir destekle karşılanan Uz, Şirinköy’den en fazla oyu alarak birinci parti olacaklarını söyledi.

Şirinköy Mahallesi’nde Meydan Kıraathanesi, Halıköy Cami Meydanı ve Demler Mahallesi meydanında yüzlerce vatandaş ile buluştu. Vatandaşlarla sohbet ederek Cumhur İttifakını anlatan genç Milletvekili Adayı Uz, “Konu makam değil memleket. Biz bu şehrin sevdalısıyız. Gönül verdiğimiz Denizlimizin refahı için var gücümüz ile çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

“TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ”

Ülkenin terör sorununa çözüm olacaklarını belirten Uz, “PKK terör örgütüne destek veren bir şahsa özgürlük isteyenler, ülkenin şerefli komutanın apoletlerini sökeceklerini söylüyorlar. Bu ülkede terör sempatizanlarını destekleyip şerefli komutanlarımıza dil uzatan namertlere inat terörün kökünü kazıyacağız” dedi.

Şirinköy halkına gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek sözü için teşekkür ederek minnetini sunan genç Milletvekili Adayı 'Bozkurt Mehmet' sloganlarıyla uğurlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER