banner1348

Pazarcı, Uz Seçimden Seçime Değil Her Zaman Yanımızda

24 Haziran Seçimleri kapsamında çalışmalarına hızla devam eden MHP’nin genç milletvekili adayı Mehmet Uz’a destekler çığ gibi büyüyor.

Pazarcı, Uz Seçimden Seçime Değil Her Zaman Yanımızda
banner1336

Kaklık kapalı pazar yeri, Kuşpınar semt pazarı ve Servergazi kapalı pazaryerinde esnafları dolaşan ve vatandaşlar ile sohbet eden Mehmet Uz’a halk büyük destek göstermeye devam ediyor. Uz’a diğer siyasilerden farklı olduğunu belirten vatandaşlar, “ Diğerleri gibi sadece seçimlerden seçimlere gelmiyor her zaman bir faaliyetle içimizden birisi, Denizlispor’a verdiği hizmetler tartışılmaz , deve güreşi organizasyonları ile kültürümüzü yaşatan birisi ve yörük kültürüyle büyümüş bir insan bizim dertlerimize ortak olabilecek tek siyasi. Bu çalışmaların karşılığını da alacak. Böyle bir insan ceketini koysa vekil olur” ifadelerini kullandılar.

“BİZE OLAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Destekleri için vatandaşlara teşekkür eden Mehmet Uz , “ Ne mutlu ki insanlarımızın güvenini kazanmışız. Bizlere olan güvenlerini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. 24 Haziranda ise tarihi bir başarı ile onların vekili olacağız. Vekil olduktan sonra da Denizli’miz için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bizim için önemli olan memleketimizin sorunlarını çözmektir ”dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER