MHP, Ülkü Ocaklarını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe teşkilatı, Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu ve yönetimini ziyaret ederek yeni çalışma döneminde başarılar diledi.

MHP, Ülkü Ocaklarını ziyaret etti

HABERDENİZLİ.COM

Yaklaşık yarım saat süren görüşmede, Ülkü ocaklarının çalışanları hakkında bilgiler veren Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, "Ülkü Ocakları, toplumumuzun dinamiklerini ayakta tutan en önemli unsurlardan biridir. Biz, ocak olarak gençlerin milli ve manevi duygularını ayakta tutup onları toplumave ülkesine faydalı bireyler olarak yetiştirme gayretindeyiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe teşkilat Başkanı Yurdahan Özhan da ziyarette yaptığı konuşmada, "Ülkü ocaklarının çalışmalarını sonuna kadar önemsiyoruz. Murat Naci Öncel yönetiminde başarılı çalışanlara imza atan Ülkü ocaklarımız Yaşar Hisarlıoğlu önderliği ile daha da iyi noktalara gelecektir. Türkiye açısından kritik bir sürece giriyoruz. Ülke bütünlüğü ve birlikteliği için Ülkü Ocaklarımızın bu anlamda üzerine düşeni yapacağına olan inancımız tamdır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER