banner1348

MHP Milletvekili Adayı Mehmet Uz, "Cumhur İttifakı Devletimizin Bekası İçin Var"

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz , "Cumhur İttifakı varsa Devletimizin Bekası için var "dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında Denizli’nin Çivril İlçesinde ziyaretler gerçekleştirdi.

MHP Milletvekili Adayı Mehmet Uz, "Cumhur İttifakı Devletimizin Bekası İçin Var"

HABERDENİZLİ.COM

Cumhur İttifakının Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesinde bir ülke olması için büyük bir adım olduğunun altını çizen MHP Denizli Milletvekili Adayı Uz, “Cumhur İttifakı Devletimizin bekası ve milletimizin refahı için bir yapı taşıdır. Türkiye’nin son yıllarda, sağlıkta, ulaşımda, sosyal yaşam ve kalkınmada attığı adımlar ve aldığı yol bunun en iyi göstergesidir ” dedi.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Adalet ve Kalkınma Partisi ile kurulan ‘Cumhur İttifakını’ vatandaşlara anlatarak, bu ittifaka karşı olan kişilerin yerli ve milli olmadığını söyleyerek dış mihrapların içerdeki güçlerini harekete geçirdiklerini söyledi. Türkiye’nin uluslararası arenada söz sahibi ve daha güçlü olmasını istemeyen dış güçlerin 2023 hedefine karşı ortaya koydukları son direniş olduğunu kaydeden Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Türkiye’nin hedefi 2023 yılına kadar şaha kalkmak. Türkiye’nin şaha kalkması, gelişmesi, yıllardır bu ülkeyi sömüren güçlerin işine gelmiyor. Bu nedenle Cumhur İttifakının başarılı olmasını istemiyorlar. Çünkü Cumhur İttifakı bu ülkenin başında olduğu sürece Türkiye’nin önüne taş koyamayacaklarını iyi biliyorlar. Bu nedenle içerideki elemanlarını devreye koyarak, ülkemizi karanlığa sürükleyecek oyunlarını ortaya koymaya başladılar.  Bizler bu ittifakın birer mensubu, Denizlili kardeşlerimizin mecliste ki sesi olmaya adayız. Meyve veren ağaç her zaman taşlanır. Bizler bu ittifak ile güçlü bir Türkiye'nin tohumlarını attık. Bizden nasıl korkuyorlarsa şimdiden taşlamaya, çamur atarak fitne sokmaya çalışıyorlar. Bizler birlikteliğimizi asla yıpratmayarak 2023 yılının temellerini atacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER