MHP Adayı Uz: Halkımız Seçim Beyannamemize Güveniyor

24 Haziran Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde ziyaretlerine hız kesmeden devam eden MHP Denizli Milletvekili adayı Mehmet Uz, seçim beyannamelerinin vatandaşları da mutlu ettiğini söyledi.

MHP Adayı Uz: Halkımız Seçim Beyannamemize Güveniyor

HABERDENİZLİ.COM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında dün  Sevindik, Pelitlibağ ve Bağbaşı semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Denizli’nin sorunlarına çözüm üretmek için mücadele ettiğinin altını çizen Uz,  “ Vatandaşlarımız beyannamemizin ülkemizin tüm sorunlarını çözeceğine, bütün sıkıntıları yok edeceğine inanıyor ve Bizlere bu konu da büyük bir güven duyuyorlar. Bizler de bu güveni boşa çıkarmayarak onların bütün sorunları ile Milliyetçi Hareket Partisi olarak mücadele edeceğiz. Ben bu şehrin öz evladıyım. Bu memleketin sorunlarına çözüm üretmekte bunun mücadelesini vermekte şahsıma düşüyor “ dedi.

Kendisine her zaman hangi görev verildiyse hep iyisini yapmak için çalıştığını söyleyen Uz, “ Ben ülke sevdalısı Milliyetçi bir kardeşinizim aynı zaman da yörüğüm. Bana bugüne kadar hangi görev verildiyse hep iyisini yapmaya çalıştım. Vatandaşlarımız çoğu siyasetçilerin hep seçim zamanlarında geldiğinden şikâyet ediyorlar. Fakat benim her zaman içlerinde olduğumu söylemeleri beni gururlandırdı. Eğer layık görülürsek ve bu hizmet görevi bize verilirse yine içlerinden birisi olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER