Mehmet Uz, Ülkücü Şehitleri Unutmadı

27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, " Millet, devlet ve bayrak uğruna hayatlarını kaybetmiş kutlu dava yolcusu ülkü şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

Mehmet Uz, Ülkücü Şehitleri Unutmadı

HABERDENİZLİ.COM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Millet, devlet ve bayrak uğruna hayatlarını kaybetmiş dava yolcusu kardeşlerini unutturmayacaklarının altını çizen Uz,  "Türk milletinin maddi ve manevi bünyesinde gedikler açmaya, içinden ve dışından tavizler koparmaya çalışan mihraklara karşı en büyük engel milliyetçi ve ülkücü hareket olmuştur. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecektir. İçimizi karıştıracak parazitlere, kardeşliğimizi sakatlayacak eğilimlere fırsat ve imkân vermeyeceğiz" dedi.

Şehitlerin hepsine rahmet dileyen Uz sözlerini şu sözlerle sonlandırdı; “Bu vesileyle millet, devlet ve bayrak uğruna hayatlarını kaybetmiş kutlu dava yolcusu ülküdaşlarımızı, tüm aziz şehitlerimizi, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'i bir kez daha minnet ve şükran hislerimle anıyor, Cenabı-ı Allah'tan hepsine rahmet diliyorum. Kabirleri nur, mekânları cennet, ruhları şad olsun. Cenab-ı Allah hepsinden razı olsun" açıklamalarında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER