banner1348

Mehmet Uz Buldan’dan Rekor Oy Bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, bugün  memleketi Buldan’da vatandaşlarla buluştu. Buldan’dan uzun yıllardır Milletvekili çıkmadığını belirten Uz, “Buldan’dan rekor oy bekliyoruz” dedi.

Mehmet Uz Buldan’dan Rekor Oy Bekliyor

HABERDENİZLİ.COM

MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında İlçe ziyaretlerini sürdürüyor. Bugün memleketi  Buldan’ı ziyaret eden Uz,  İlçe pazarında esnaf ve vatandaşla buluştu. pazar esnafıyla sohbeti sırasında Uz, “Buldan'da bizlere olan ilgi ve alaka çok güzeldi. Halk buralı olmam sebebiyle çok sevindi. Biz buradan rekor bir oy bekliyoruz. Bu bölgede bulunan Buldan, Sarayköy ve Güney İlçelerimizin bir sesi olacağız” dedi. 

‘ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ’

 Cumhur İttifakı politikasının üreticileri de unutmadığını ve karşılaşılan sorunlara da çözüm ürettiğini anlatan MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Cumhur İttifakı yerli ve milli konularda birçok sorunun giderilmesi için sağlanan bir birliktelik. Ülkemizde üzüm üretiminin başta gelen Buldanlı çiftçilerimizin de sorunlarına çözüm olacak. Üreticimizin her zaman yanındayız, yanında olacağız. Buna Buldan’ın öz evladı olarak söz veriyorum.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER