Mehmet Uz: Bizim Obamız Denizli 

Denizli Yörükler Derneğini ziyaret eden MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, yörük olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Mehmet Uz: Bizim Obamız Denizli 

HABERDENİZLİ.COM

Yörüklerin her zaman Türklük adına bir sembol olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz,” Neslimiz her zaman gerçekleştirdiği göçlerinde obalar kurmuş ve bu obaların temsilcileri obayı geliştirmek adına çözümler üretmiştir. Bizim Obamızda Denizli’dir. Biz bu obanın temsilcisi olaraktan çözümler üreteceğiz ”şeklinde konuştu.

“YÖRÜK OLARAK HER ZAMAN DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Denizli Yörükler Derneğinin çalışmalarını başarılı bulduğunu söyleyen Uz,” Yaşar Celal Ceylan başkanlığında Denizli’mizde çok güzel faaliyetlere imza atılıyor. Bizde bir yörük olarak onlara maddi ve manevi desteklerimizi her zaman sürdürüyoruz. Bu konuda tüm yörük kardeşlerime de Denizli obamızdaki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. ”dedi.

“MEHMET UZ İÇİMİZDEN BİRİ”

Mehmet Uz’un içlerinden birisi olarak bu yola çıkmasından duyduğu memnuniyeti belirten Denizli Yörükler Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan ise; ” İçimizden birisi Mehmet kardeşimiz böyle bir yola çıktı. Vatanımız, milletimiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bu sene Yörüklerin il beyi Mehmet Uz kardeşimizdi bizlere verdiği destek için teşekkürlerimizi tüm yönetim kurulumuz adına kendisine iletiyorum. şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER