Kale’de Ocak Başkanı Değişti

Denizli'nin Kale ilçesi, Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda nöbet değişimi yaşandı. İncedayı, yeni başkan olarak görevi Çakanel’den devraldı.

Kale’de Ocak Başkanı Değişti

Kale Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Denizli’den Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk ve Özgür Çölgeçen, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.
Devir teslim töreninde konuşan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, “Türkiye zor bir dönemden geçerken, Ülkücü Hareketin sırtına çok büyük sorumluluklar binmektedir. Bu sorumlulukların farkında olarak yolunda yürüyen Türkiye genelindeki tüm Ülkü Ocakları yöneticileri ve mensuplarına bu kutsal yolda başarılar diliyorum.
Ülkü Ocakları’nın yüklendiği tarihi misyon, bugün ülkemizdeki kuşatmayı kıracak donanımdadır. Birlik ve beraberliğimizi bozacak, fikri disiplini zedeleyecek her türlü oyuna karşı uyanık olmak durumundayız.
Bir Uygur Atasözü’nde söylenen “Köyün itleri birbirine küs olsalar da, Kurdu görünce birleşirler” sözünü hiç aklımızdan çıkarmadan, “BOZKURT” gibi duralım, gerisinin hiç önemi yoktur.” Diye konuştu. 
Daha sonra, eski ocak Başkanı Gürkan Çakanel, başkanlık görevini Mehmet İncedayı’ ya devretti.


 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243