banner1348

Başkan Erdoğan, Denizli MHP İl Teşkilatını Ağırladı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve beraberindeki Yönetim Kurulunu ağırladı.

Başkan Erdoğan, Denizli MHP İl Teşkilatını Ağırladı

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve beraberindeki yönetim kurulunun Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan'ı ziyaretlerinde, ülke gündemi ile ilgili konuşmalar yapıldı. Yapılan konuşmalarda,hiçbir gücün milli bütünlüğümüzü bozamayacağını belirten Başkan Erdoğan “Türk milletinin milli gücünü ve birlikteliğini, son yaşadığımız FETÖ tarafından alçakça yapılan darbe girişiminde göstermiş olduk. Tüm siyasi partiler başta olmak üzere, görüşleri ne olursa olsun din, dil, ırk ayrımı olmaksızın herkes milli iradesini ortaya koyarak zalimlere gerekli yanıtı vermiştir. Bu herkese ders olsun. İlimizin ve ülkemizin birlik ve beraberliği açısından tüm kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmamız gerekiyor. Bu sebeple MHP il teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MHP İl Başkanı Birtürk ise Başkan Erdoğan’a parti genel çalışmaları hakkında bilgiler vererek her zaman birlikten yana olduklarını dile getirdi.
Daha sonra Başkan Birtürk ve beraberindekiler, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nu ziyaret etti.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER