Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı son hava tahmin raporlarına göre Denizli’de sağanak yağış hafta başına kadar devam edecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Denizli için hava tahmin raporlarını açıkladı. Son verilere göre Denizli, hafta başına kadar sağanak yağmur etkili olacak.

PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR SAĞANAK YAĞMUR VAR!

*Denizli’de Perşembe günü hava sıcaklığı en yüksek 16, en düşük 4 derecek olacak. Havanın ise yoğun sisli olması bekleniyor. Zaman zamanda yağmurlu hava kent merkezi ve ilçelerde etkili olacka.
*Cuma günü Denizli’de hava sıcaklığı en yüksek 17,  en düşük 8 derecek olacak. Başta kent merkezi ve ilçeler olmak üzere tüm bölge sağanak yağmura teslim olacak.
 *Hafta sonu da yağmurlu hava etkisini sürdürecek. Cumartesi günü en yüksek 17, en düşük 10 derece sıcaklık olurken, sağanak yağışlı hava etkisini sürdürecek.
* Pazar günü en yüksek sıcaklık 19, en düşük 10 derece olacak. Sağanak yağmur hava hafta sonu da tüm bölgede etkisini hissettirecek.
*Pazartesi günü de yağmur devam edecek. Sıcaklığın en yüksek 16, en düşük 12 derece olması beklenirken, sağanak yağmurlu hava kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde fazlasıyla hissedilecek.

Yaralı Leylek Tedavi Altına Alındı Yaralı Leylek Tedavi Altına Alındı

Meteoroloji Denizli Tahminini Açıkladı! 

Meteoroloji Denizli Tahminini Açıkladı! 

Meteoroloji Denizli Tahminini Açıkladı! 

Meteoroloji Denizli Tahminini Açıkladı!