Başkan Doğan’a Karaca ve Sancar’dan Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ile CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

MERKEZEFENDİ BLD 29.08.2019, 14:24
Başkan Doğan’a Karaca ve Sancar’dan Ziyaret
banner1758

HABERDENİZLİ.COM

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz, Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, CHP ve İYİ Parti Meclis Üyeleri de hazır bulundular. Başkan Doğan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekilleri Karaca ile Sancar’ı belediye hizmet binası önünde çiçeklerle karşıladı.

KARACA, “MERKEZEFENDİ HEPİMİZE IŞIK TUTACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı tebrik etti. Karaca, “2023 ve 2024 hedeflerimizde Merkezefendi Belediyesi’nin ‘halkçı belediyecilik anlayışı’ hepimize ışık tutacak. Ben şimdiden bütün arkadaşlarımı kutluyorum. Tekrar hayırlı olsun diliyorum. Genel Merkez olarak çok başarılı bir beş yıl geçireceğinize de yürekten inanıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı’nın size selamını ileteyim. Özellikle selamımızı iletin dediler. Genel Merkez olarak üzerimize düşen ne varsa her zaman belediyemizin, vatandaşımıza hizmet olan her türlü çalışmasında her türlü desteği sağlayacağımıza ve arkanızda, yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

DOĞAN, “SORUMLULUĞUMUZ AĞIR VE ONURLU BİR GÖREV”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ile Teoman Sancar’a seçim öncesi ve sonrası verdikleri destek nedeni ile teşekkür etti. Başkan Doğan, “Talanın en dibe vurduğu bir zamandayız. Buralarda olmanız bize güç veriyor, destek oluyor. Çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki beş yıl boyunca meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte sosyal demokrat belediyecilik anlayışını Merkezefendi’ye tesir etmek istiyoruz. Tek amacımız bu. Bu anlamda da projelerimize başladık. Beş yılda Merkezefendi’de, Denizli’de kendimizi anlatmak çok önemli. Çünkü Merkezefendi, Denizli’nin en gözde ilçelerinden bir tanesi. Bizim burada yapacağımız projelerimiz, yönetim anlayışımız, halkla olan ilişkimiz bundan sonraki Cumhuriyet Halk Partisi’nin Millet İttifakı’nın hem genelde hem de yerelde bir referansı olacak. Şahsımın ve meclis üyesi arkadaşlarımın sorumluluğu hem ağır hem de çok onurlu bir görev. 31 Mart öncesinde ve sonrasında vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki beş yılda kendimizi Merkezefendi’de iyi bir şekilde anlatmalıyız ki, bu 17 yıllık zulümden hep birlikte, genel seçimlerle başlayarak kurtuluruz” diye konuştu.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu