Yukatel Merkezefendi, Lider Pınar Karşıyaka Maçında Taraftarına güveniyor

Basketbol Süper Lig ekiplerinden Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in kulüp başkanı Veli Deveciler, cumartesi günü saat 18.00'de PAÜ Arena'da evlerinde oynayacakları lider Pınar Karşıyaka maçında seyirci desteğine güveniyor.

MERKEZEFENDİ BLD 04.11.2021, 10:26
Yukatel Merkezefendi, Lider Pınar Karşıyaka Maçında Taraftarına güveniyor
banner1749

Deveciler, yaptığı yazılı açıklamada geçen hafta İstanbul  deplasmanında Beşiktaş'a karşı istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını kaydetti.

Böyle sonuçların ligde her zaman yaşanabileceğini belirten Veli Deveciler, şu değerlendirmede bulundu:

"Bazen kaybedeceğiz, sonra ders çıkartıp kısa sürede ayağa kalkacağız. Tüm oyuncularıma ve teknik ekibe güvenim tam"diye konuştu.

KARŞIYAKA'YA SAYGI DUYUYORUZ

Başkan Deveciler sözlerine şöyle devam etti:" Cumartesi saat 18:00 de lig lideri Pınar Karşıyaka ile oynayacağız. Üst üste güçlü rakiplerle oynuyoruz. Pınar Karşıyaka gibi Basketbolda ekol olan bir kulübü Denizli’de ağırlamak çok güzel"dedi. 

BİLET FİYATLARINDA İNDİRİM!

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket Başkanı Deveciler," Üstelik bu hafta alınan kararla salondaki seyirci kısıtlaması uygulamasına son verildi ve tam kapasiteyle salonumuz seyirciye açıldı. Bu nedenle maç biletlerinde de indirime gidebildik. Çok keyifli bir maçı tamamen dolu bir salonda oynamak bizleri de mutlu edecek. Seyircimizin desteğiyle bu maçı kazanmak istiyoruz. Hep birlikte olup, daha güçlü olmalıyız" diye konuştu.
Buna göre bilet fiyatları ise 50 TL, 30 TL ve 20 TL olarak belirlendi.

Yukatel Merkezefendi, Lider Pınar Karşıyaka Maçında Taraftarına güveniyor

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)