Merkezefendi’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Merkezefendi Belediyesi, ilçedeki yol çalışmalarına devam ediyor.

MERKEZEFENDİ BLD 28.01.2020, 14:59
Merkezefendi’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Üzerlik Mahallesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesine yönelik başlatılan parke ve bordür taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ekipler, çalışmaların gerçekleştirildiği alana bin metrekare parke taşı ve bordür taşı döşeyecek. 
Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalıştığı bir başka mahalle ise Eskihisar Mahallesi. Ekipler, Mimar Sinan Sokağı ile Cumhuriyet Caddesi’ni birleştiriyor. 7 bin 800 metreküp kazı yapılan yol açma çalışmasında 20 bin metrekare eğitim alanı da iş makinaları tarafından düzenlendi. 130 metre uzunluğunda, 15 metre genişliğindeki yeni yol en kısa süre içerisinde kullanıma açılacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemiz genelindeki yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üzerlik ve Eskihisar Mahallemizde hemşerilerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Üzerlik Mahallemizde yolu baştan düzenleyerek yeniden yapıyoruz. Eskihisar Mahallemizde ise yeni bir yol açıyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemizin çehresini değiştiriyoruz” dedi.

Merkezefendi’de Yol Çalışmaları Devam EdiyorMerkezefendi’de Yol Çalışmaları Devam EdiyorMerkezefendi’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)