Merkezefendi Basket'ten Cumhuriyet Kutlaması

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket , cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Sigortam.net İTÜ maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

MERKEZEFENDİ BLD 28.10.2020, 18:16
Merkezefendi Basket'ten Cumhuriyet Kutlaması
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Bugün yapılan antrenman öncesi Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünü kutlayan temsilcimizde Başkan Veli Deveciler, deplasmanda oynayacaklafı Sigortam.net İTÜ maçını kazanarak ligde kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi. 

CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADILAR

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı antrenman öncesi Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'lü bayrağımızı açarak kutladı. 

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümünü kutlayarak şunları söyledi. Deveciler, “Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları; milletimizin bağımsızlığını İstiklal Savaşı'nda tüm zorluklara karşı, inanç ve kararlılıkla verdikleri destansı mücadele ile kazandılar. Ülkemizin ve ulusumuzun geleceğini, 29 Ekim 1923'te kurdukları Türkiye Cumhuriyeti ile teminat altına alarak genç nesillere emanet ettiler. Ulu Önder Atatürk'ün gösterdiği yolda; milli birlik ve beraberliğimizin en büyük güvencesi, Cumhuriyetimize sahip çıkmanın onurunu yaşıyor, aziz Türk Milleti'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)