1200 Evler Pazar Yeri Yenileniyor

Merkezefendi Belediyesi ilçedeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

MERKEZEFENDİ BLD 14.11.2020, 18:44
1200 Evler Pazar Yeri Yenileniyor

Bu kapsamda daha önce Selçukbey Mahallesi ve Adalet Mahallesi’nde pazar yerlerinin temelini atan Merkezefendi Belediyesi, şimdi de 1200 Evler Mahallesi’nde hizmet veren pazar yeri yenilenerek üstü kapalı hale getirecek. Modern bir görünümün sağlanacağı pazar yerinin inşaat çalışmaları 5 ay içerisinde tamamlanacak. 3 bin 186 metrekarelik alandaki yeni pazar yerinde 15 dükkân, 68 esnaf tezgâhı ve 32 müstahsil hizmet verecek. 
Yeni pazar yeri ile hem pazar esnafının hem de vatandaşların olumsuz hava şartlarından etkilenmeyerek rahatça alışveriş yapmalarını sağlayacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Göreve geldikten sonra ilçemize kazandıracağımız üçüncü pazar yerimizi 1200 Evler Mahallemize kazandıracağız. Hemşerilerimizin, esnafımızın talepleri doğrultusunda mevcut pazar yerini yenileyerek hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Baştan yapacağımız pazar yerimizi en kısa sürede tamamlayacağız. İlçemizdeki çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.
 

Yorumlar (1)
Faik 9 ay önce
Gerek varmı yenilemeye yap boz işi gibi belediyecilik bırakın olanı değil olmayan yere kapalı Pazar yeri yapın oraya harcama yapacağınıza olmayan yerlere harcain parayı sayın başkanım