Merkezefendi Basket'ten Taraftara Teşekkür

Lider PETKİM'le kendi saha ve seyircisi önünde oynayan ve maçta muhteşem taraftar desteğini arkasına alan Merkezefendi Belediyesi Basket'te yüzler gülüyor.

MERKEZEFENDİ BLD 16.12.2019, 11:00
Merkezefendi Basket'ten Taraftara Teşekkür

HABERDENİZLİ.COM

PAÜ Arena'da 3500 seyirciyle oynayan Merkezefendi Belediyesi Basket takımı da moraller yerinde.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, her zaman yanlarında ve destekçileri olan tüm Denizlili basketbol severlere teşekkür etti. Doğan, "PETKİM ile oynanan maçta atmosfer mükemmeldi. Salona gelerek bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Denizli'de oluşan Basketbol kültürünü çok önemsiyorum" diye konuştu. Öte yandan Merkezefendi Belediyesi Basket takımı, lider PETKİM maçında takımlarına verdikleri destekten dolayı taraftarlara teşekkür etti.

Kulüpten yayınlanan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi: ''Merkezefendi Belediyesi- PETĶİM maçında son saniyeye kadar durmadan, bıkmadan, umudunu bir an bile kaybetmeden Merkezefendi Belediyesi Basket Takımına olan inançlarını salona yansıtarak, takımımıza itici güç olan büyük DENİZLİLİ taraftarına teşekkür ediyoruz. Taraftarımızın maç esnasında gösterdiği performans bir kez daha göstermiştir ki, 'Biz sizlerle daha güçlüyüz" denildi.

Yorumlar (0)