HABERDENİZLİ.COM

TBL ekiplerinden lider Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı, kendisi gibi ligde 2’de 2 yapan Yalovaspor’u Cuma günü saat 19:00’da PAÜ Arena’da konuk edecek. Maç öncesi birçok etkinlik için hazırlıklarını tamamlayan temsilcimizde hedef bu maçı da kazanarak liderlik koltuğunu sağlama almak.
Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, kendi evlerinde oynayacakları Yalova maçının önemini dikkat çekerek, “Taraftarımız önünde güzel bir galibiyet almak istiyoruz. Takımın morali son derece yerinde. Denizlililerden rica Cuma günü saat 19:00’da PAÜ Arena’da bizleri yalnız bırakmasınlar. Bu arada maça gelecek olan taraftarlarımıza birçok sürprizimiz olacak” dedi. 
Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı ise “Her zaman söylüyorum. Taraftar bizim her şeyimiz. PAÜ Arena’daki maçlarda seyirci desteğini arkamıza alarak yenemeyeceğimiz takım yok. Biz her rakibi ve her maçı son derece dikkate alan bir ekibiz. Yalovaspor’da ligde ilk iki haftada da iki galibiyet aldı. Umarım kazanan biz oluruz” dedi. Öte yandan maçın bilet fiyatları öğrenci 5 TL, sivil ise 10 TL olarak belirlendi.