banner1576

PAÜ’de Hakan Mengüç Gençlerle Bir Araya Geldi

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Pamukkale Gençlik Topluluğu gerçekleştirdiği ilk etkinliğinde,Sufi Yazar Neyzen Hakan Mengüç’ü PAÜ’lü gençlerle buluşturdu.

KÜLTÜR SANAT 23.10.2018, 17:48
PAÜ’de Hakan Mengüç Gençlerle Bir Araya Geldi
banner1551

Haberdenizli.com

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından PAÜ Gençlik Topluluğu Başkanı Salih Barutçu yaptığı açılış konuşmasının ardından ‘Sufi Felsefesi ve Pozitif Düşünce’ konulu söyleşisini gerçekleştirmek üzere Sufi Yazar Neyzen Hakan Mengüç sahneye davet edildi.

Türkiye’nin kişisel gelişim alanında sosyal medyada en çok takip edilen yazarlarından biri olan Hakan Mengüç gerçekleştirdiği söyleşide; sufi felsefesi, pozitif düşünce, bir neyin yapılış evrelerinin tasavvuf düşüncesindeki manaları, kadın-erkek ilişkilerinde pozitif bakış açıları, gibi konulara değindi. 

Söyleşi kapsamında Mevlana’dan çeşitli konularda kıssalar paylaşan Sufi Yazar Neyzen Hakan Mengüç, ayrıca katılımcılara söyleşinin sonunda mini bir ney dinletisi de sundu. 

PAÜ’de Hakan Mengüç Gençlerle Bir Araya GeldiPAÜ’de Hakan Mengüç Gençlerle Bir Araya GeldiPAÜ’de Hakan Mengüç Gençlerle Bir Araya Geldi

banner1527
Yorumlar (0)
34°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi