Mustafa Sezer'in Projesine Ünlülerden Tam Not

KÜLTÜR SANAT 15.04.2022, 13:18
Mustafa Sezer'in Projesine Ünlülerden Tam Not

Denizli’nin yetiştirdiği önemli isimlerden danışman, fikir adamı ve gazeteci Mustafa Sezer’in son projesi Pamukkale Nar Vadisi’ne (Kırmızı Vadi) ünlülerden, ulusal-uluslararası televizyon ve televizyonculardan beğeni yağıyor.
Geçtiğimiz günlerde görücüye çıkan Pamukkale Nar Vadisi (Kırmızı Vadi) projesi ulusal- uluslararası basının ekran yüzü televizyoncularından tam not aldı.

Sosyal medya hesabından Konuyla ilgili  bir açıklama yapan gazeteci Mustafa Sezer; ‘Uzun zamandır içimde kalan bir uhde vardı. Denizli için bir proje hazırlayıp gerek Türkiye gerekse dünya gündemine hem Denizli’yi hem de Pamukkale’yi marka haline getirerek Denizli'nin turizmini, kültürel değerlerini ön plana çıkarmak istiyordum. Hazırlığı yaklaşık 2 yıl süren projem bittiğinde Denizli'nin turizmine ve tanıtımına dolayısıyla yatırımına/yatırımcılarına rehber olacak bir proje hazırladım. İnşallah projemin ilk gününden tutun süreci takip eden ileri zamanlarına kadar hep beraber şahit olacağız ki Denizli’ye çok ciddi katkıları olacak.

Pamukkale Nar Vadisi (Kırmızı Vadi) projesine Fox TV sunucusu İsmail KÜÇÜKKAYA, Kanal D’nin ünlü muhabirlerinden Ceren KARASU TAŞDELEN, NTV Haber Müdürü, ünlü sunucu ve manken Çağla ŞİKEL, CNN Türk haber dairesinden bazı ekran yüzleri ve Kanal 7 Haber Daire Başkanı’nın yanında El-Cezire TV’den de birçok ekran yüzü isimden destek geldi

Hedef marka hedef bilinirliği artırma hedef Denizli turizm'in i canlandırma Sezer projenin hedefinin Denizli'yi marka bilinir bilhassa Pamukkale Bölgesi'nin kırmızı suyun marka olması için çaba sarf ettiğini bu projeyi kısa vadede orta vadede uzun vadede ve çok uzun vadede Denizli'ye ciddi turizm yatırım ve yatırımcı katkısının olacağını söyleyen Sezer Pamukkale Nar Vadisi kırmızı vadi projesinin Denizli'ye yön vereceğini iddia etti

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu