banner1576

Denizli’de Halı Tamiri O’ndan Soruluyor

Denizli’de 30 yıldır faaliyet gösteren Sevim Halı Tamiri Atölyesi müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Zarar görmüş halıları orjinaline uygun bir şekilde tamir ettikten sonra temiz bir şekilde evlere teslim ediyor. 

KÜLTÜR SANAT 14.06.2019, 18:38 18.06.2019, 11:20
Denizli’de Halı Tamiri O’ndan Soruluyor
banner1551

MUTLU KELİŞTİ / HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de, yıkılan 10 Nisan Polis Karakolu’nun üstünde bulunan Sevim Halı Tamir Atölyesi’nin sahibi Celal Sevim, 30 yıldır, müşterilerinin değer verdikleri, bir türlü vazgeçemedikleri halıları tamir edip yenilediklerini belirtti. 

Sevim, “Evlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan halıların temizliğine ve bakımına dikkat edilmesi gerekiyor. Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan halıların içinde zamanla bakteri oluşur ve sağlığınızı tehdit eder. Bunun yanında halılarda zaman içerisinde yıpranma ve zayıflama meydana gelir. Ailenizin sağlığı açısından halılarınızı temizletmeli ve tamiratını yaptırmalısınız.” dedi.

Denizli Sevim Halı Tamiri atölyesi celal sevim

Denizli’de uzun zamandır bu işi yaptıklarını belirten halı tamircisi Celal Sevim, vatandaşın halısını emin ellere teslim etmesi gerektiğini ifade etti. Sevim, “El dokuması halısına değer veren müşterilerimizin halılarında tamir gerektiren tüm sıkıntılar hem ortadan kalkacak hem de halıların ömrü uzayacak.” dedi. 

Deformasyona uğrayan, yırtılan, çürüyen, güve yiyen tüm halıları orijinal bir şekilde tamir ettiklerini belirten Sevim, tamiri yapılan halıların, temizlenmiş bir şekilde teslim müşteriye teslim edildiğini belirtti. 
El dokuma, yün step halı, halı saçak tamiri, kaytan tamiri ve tüm tamirat işlemlerini yapan Sevim Halı Tamir Atölyesi’ne ulaşmak için İrtibat: 0 532 130 23 14

Denizli Sevim Halı Tamiri atölyesi celal sevim
 

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
banner1527
Yorumlar (0)
21°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi