Kızılcabölükspor’da Kongre 26 Mayıs’ta

TFF 3.Lig’de 2018-2019 sezonunu 55 puanla 5.sırada tamamlayarak play off yarı finalinde Esenler Erokspor’a elenen Kızılcabölükspor’da olağan kongre tarihi 26 Mayıs olarak açıklandı.

KIZILCABÖLÜKSPOR 22.05.2019, 17:50
Kızılcabölükspor’da Kongre 26 Mayıs’ta

SEBAHATTİN ALP (Özel Haber)

Kızılcabölükspor’un 6’sı profesyonel Lig, 4’ü amatör lig olmak üzere 10 yıldır kulüp başkanlığını yapan Osman Duran, camiadan destek sözü aldığı takdirde yeniden aday olacağını, aksi takdirde aday olmayı düşünmediğini söyledi. 

MALİYETLER ARTTI
Maliyetlerin yükseldiğine dikkat çeken Duran, “10 yıldır neler çektiğimi ben biliyorum. Kızılcabölükspor’u en iyi şekilde bugünlere taşıdık. Kızılcabölükspor, bugün Türkiye’de itibarı olan bir takım konumuna geldi. Futbolcuların gelip, top oynamak istediği bir kulüp durumundayız. Neden; gelen giden hiçbir futbolcunun 1 kuruş alacağı kalmıyor da ondan. Kuruşuna kadar ödemelerini yapıp, helalleşiyoruz. Ama yoruldum artık.  Destek sözü alırsak, yeni yönetim listesini hazırlarız.” dedi.

Kızılcabölük Nikah Sarayında gerçekleştirilecek olan kongre çoğunluk sağlanamadığı takdirde 16 Haziran 2019’da tekrar kongreye gidilecek. Daha önceki kongre 2 yıl önce 6 Mayıs 2017’de yapılmış ve yönetim kurulu asil üyeleri başkan dahil 11 kişiden oluşmuştu.

kızılcabölükspor

kızılcabölükspor

kızılcabölükspor

Yorumlar (0)