Kızılcabölükspor 2. Lig Ateşiyle Yanıyor

TFF 3.lig 2.grupta ligin bitimine 1 hafta kala 55 puana ulaşarak play off’u matematiksel olarak garantileyen Kızılcabölükspor, 2 kez final oynadığı play off’tan bu kez 2.lige çıkma ateşi ile yanıyor.

KIZILCABÖLÜKSPOR 01.05.2019, 10:30
Kızılcabölükspor 2. Lig Ateşiyle Yanıyor

SEBAHATTİN ALP (Özel Haber)

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, 3.ligde 6. sezonunu yaşayan Kızılcabölükspor’un 2 kez iki kez final oynayıp 2.ligin eşiğinden döndüğünü belirterek, Denizlispor ile birlikte Denizli’ye 2 şampiyonluk birden yaşatmak istediklerini söyledi.

Duran, “Amatör Küme’den aldığımız Kızılcabölükspor’u önce BAL’a sonra 3.lige çıkardık. 3.ligde 3.yılımız olan 2015-2016 sezonu Zonguldak Kömürspor’la oynadığımız play off finalini 2-1 kaybettik. Geçen sezonda Tarsus İDY’ye yine finalde 1-0 yenilip, 2.Lig hayallerimizi ertelemiştik. Çok düşük bütçeli bir takım olarak, il takımlarıyla ve büyük camialarla başa baş mücadele ettik. Gerçekten büyük başarılara imza atıp Denizli’yi en iyi şekilde temsil ettik. 6.yılda 3.kez play off’a kaldık. Yine hedefimiz final ve üçüncü de 2.lige çıkmak en büyük hayalimiz. Denizli camiasından destek bekliyoruz. Denizlispor ile birlikte, Denizli’ye iki şampiyonluk birden yaşatmak istiyoruz. Denizli destek verdikten sonra neden olmasın?” dedi.

kızılcabölükspor

kızılcabölükspor

kızılcabölükspor

Yorumlar (0)