En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kız Çocuklarına Taciz Etti Diye Şişlediler

GÜNCEL VİDEO 05.10.2017, 16:02

Denizli’de geçtiğimiz Pazar günü Çınar meydanına yakın bir alanda yaşanan olayda kız çocuklarını taciz ettiği öne sürülen bir kişi 3 genç tarafından şişlendi.

Olay geçtiğimiz Pazar günü Çınar Meydanında bulunan Yeni Caminin arka sokaklarında meydana geldi. iddiaya göre 45 yaşlarındaki bir adam 15 yaşındaki bir kız çocuğuna tacizde bulundu. Görgü şahitlerinin anlattığına göre; 45 yaşlarındaki adam genç kızın kolundan tutarak “gel sana bir şeyler alayım” dedi. Genç kız adamın bu tavrı karşısında çığlık atınca adam bunun üzerine olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Genç kızın ağladığını gören Fırat Can B., Sezer T. ve Emir A. kızı dinledikten sonra adamın peşine düştü. Fırat Can T.’nin iddiasına göre Çınar Meydanı civarında dolaşn bu adam küçük yaştaki kızlara sürekli tacizde bulunuyor. 
Adamın peşine düşen 3 arkadaş,   tacizde bulunduğu iddia edilen kişiyi ara sokaklardan birinde sıkıştırıyor.  Adam 3 genci görünce kaçmaya çalışıyor fakat kaçamıyor. “Polis çağırın” diye çevresindekilere bağırıyor fakat bu sırada 3 gençten biri yanındaki metal parçayı adamın bacağına saplıyor. 3 genç tarafından tartaklanan ve yaralanan kişiye ne olduğu henüz bilinmezken Fırat Can B., Sezer T. ve Emir A. ise yaptıklarından dolayı hiçbir pişmanlık yaşamadıklarını ifade ediyor..

Yorumlar (0)