Kale'de Tavaslı Aile Traktör Kazası Yaptı 2 Yaralı

Denizli’nin Kale ilçesinde meydana gelen traktör kazasında araçta bulunan 2’si çocuk 4 kişiden kayınpeder ve gelin yaralandı. 

KALE 23.05.2017, 08:05
Kale'de Tavaslı Aile Traktör Kazası Yaptı 2 Yaralı
banner1641

Edinilen bilgiye göre Denizli’nin Kale ilçesi Karaköy mahallesi ile Sariyer Mahallesi arasında kalan Bozören olarak olarak bilinen yerde meydana gelen kazada traktörde bulunan 4 kişi’den ikisi yaralandı. Tavas ilçesinin Avdan Mahallesinden olduğu belirtilen ailenin tütün işiyle meşgul olduğu ailenin diğer bireyleri tütün dikerken, bazıları da traktörle fidan toplamaya gitti. Ali K. Yönetimindeki araçta gelini Huriye K., torunları Esin ve Semir K. Bulunduğu belirtildi. 
Römorklu olduğu belirtilen traktör Bozören mevkiinde virajı alamayarak devrildi. Kazada Ali K. İle gelini Huriye K.’nin yaralandığı çocuklarda bir yaralanmanın olmadığı belirtildi. 

Yaralılar olay yerine gelen ambulansla Denizli’deki hastanelere kaldırıldı. Bacağında kırık olduğu ifade edilen Ali K. Denizli Servergazi Devlet Hastanesi’ne, gelin Huriye K. İse Pamukkale Üniversitesi Devlet Hastanesi’ne getirildiği belirtildi. 

denizli-kale-tavas-traktor-kazasi4

denizli-kale-tavas-traktor-kazasi5

denizli-kale-tavas-traktor-kazasi6

denizli-kale-tavas-traktor-kazasi7
 

banner1640
Yorumlar (0)