banner1348

2 Satır Yazıyla Veda Etti

İçişleri Bakanlığı tarafından Belediye Başkanlığı görevine  son verilen Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, sosyla medya üzerinden yayımladığı mesajla veda etti. göreve geldiği günden bu yana canla başal mücadele ettiğini ifade eden Hayla, “Buraya kadarmış. Hakkınızı helâl ediniz.” dedi. 

2 Satır Yazıyla Veda Etti

HABERDENİZLİ.COM

İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma başlatılan Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla hakkındaki soruşturma dün tamamlandı. Erkan Hayla’nın görevine son veren İçişleri Bakanlığı Belediye Başkanı olarak ise Belediye Meclis Üyesi Rafet Kılıçelli’yi atadı. 

Görevden alınmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir veda mesajı yayınlayan Erkan Hayla, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldığını doğruladı. Görevden uzaklaştırılmasının ardından hiçbir basın kuruluşuna demeç vermediğini ifade eden Hayla, “Göreve geldiğim günden bu yana canla başla sizler için çalıştım. İmkanlarımız kısıtlıydı. O yüzden bazı hizmetlerinizi yapamadım Ama sizleri utandıracak hiçbirşey yapmadım. Garibanı ezmedim, ezdirmedim. Kimseye ayrım yapmadım. İlçe menfaatlerine hep sahip çıktım. Beraber büyük işler başardık. Siz değerli halkıma, personelime, muhtarlarıma, meclis üyelerime teşekkür ederim, buraya kadarmış. Hakkınızı helâl ediniz. Eğer varsa benim haklarım helâl olsun. Saygılarımla.” ifadelerini kullandı. 

Hayla'nın paylaştığı mesaja onlarca kişi yaptığı yorumlarla destek oldu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER