Yeni Trend Kına Malzemeleri Gökçe Kına Da!

Düğün mevsimi yavaş yavaş yaklaşmakta. Evlenmek için gün sayan çiftlerinde tatlı uğraşları tüm hızıyla filiz vermek üzere. Düğün hazırlarının aktifleşmesi neticesinde stoklarını yenileyen Gökçe Kına, son zamanların en yeni ve trend ürünlerini piyasaya sürmeye başladı bile.

KADIN ÇOCUK 06.02.2019, 11:35
Yeni Trend Kına Malzemeleri Gökçe Kına Da!
banner1665

Büyük şehirlerde katılım sayısının yüzlerce kişiye ulaştığı Kına geceleri, bir nevi parti düzeyince tasarlanıp bir çok insanın sonuna kadar eğlendikleri organizasyonlara dönüşmüş oldu. Katılım ve konuk sayısı arttıkça Kına gecelerinin de hazırlıkları ve ihtiyaçları aynı orantıda artış göstererek külfetli bütçelere kapılarını araladı.

Geleneksek ve yöresel motiflerin işlendiği Kına gecelerinin yanı sıra modernize olmuş Hint ve Osmanlı tarzı kına geceleri de giderek rağbet gören konseptler olarak günümüzde organizatörler tarafından hazırlanabilmekte.

Tarzınızı ve stilinizi hangi konseptten seçerseniz seçin, düğünden önce gerçekleştirilen Kına gecelerinin de kendine has malzemeleri ve hazırlık aşamaları mevcut. Kına gecelerinin olmazsa olmaz olan ürünleri içerinde yer alan Kına, eskiye nazaran çeşitli süslemeleri ile elin üstüne desenli olarak nakşedilebilmekte.

Düğün sektörü açısından bir hayli renkli olan sektörü imal ettiği ve satışını yaptığı Kına Malzemeleri ile yöneten Gökçe Kına, yaz mevsimin yaklaşması ile yeni ürünlerin startını vermiş bulunmakta.

Son tasarım dizayn ürünlerinde geleneksel motifleri işleyerek hem göze hem de ruha hitap ederek müşterilerine güvenilir hizmetin tüm imkanlarını sunmaya, yılların tecrübesiyle yanıt vermektedir.

Kalitesiyle ve fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin bütçelerini sarsmadan, muazzam hatıralarını Kına ve Düğünlerinde inşa etmelerine olanak sağlamaktadır. Toptan ve perakende kına malzemeleri satışları piyasanın çoğunluğunu elinde tutan https://www.gokcekina.com/ yeni yuva kurmak isteyen çiftlere mükemmel bir gece geçirmelerini sağlayacak özel malzemeleri bünyesinde barındırmaya devam etmektedir.

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
Yorumlar (0)