Denizli'de Yılın İlk Bebeği "Fatma Buğlem" oldu 

Her yılbaşında merak edilen sorulardan biri olan yeni yılın ilk bebeği kim olacak sorusu Denizli Devlet Hastanesinde cevap buldu. Denizli'de 2018'in son bebeği "Hilal", 2019'un ilk bebeği "Fatma Buğlem" oldu. 

Denizli'de Yılın İlk Bebeği "Fatma Buğlem" oldu 

2018'in uğurlandığı 2019'a hoşgeldin denildiği bu gece, merak edilen sorulardan biri de önceki yılın son bebeği, yeni yılın ilk bebeği kim olacak soruları cevap buldu. Denizli Devlet Hastanesi'ne başvuran Keriman ve Halil Yarenkuyu çiftinin saat 23.54'te kız bebeği dünyaya geldi. Mutlu çift kızlarına "Hilal" ismini verdiler. Hilal ismindeki kız bebek, 2018'in son bebeği oldu. 

2019 yılının ilk bebeği ise Oktay Şehnaz Çakmak çiftinin bebeği oldu. Yeni yılın girdiği anda ameliyatta olan anne 00.06'da 'Fatma Buğlem' ismini verdileri kızlarıyla birlikte doğumhaneden çıktı. Dünyaya gözlerini açan kız bebeğe "Fatma Buğlem'in babası Çakmak, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni yıla güzel bir hediye alarak girdikleri için çok mutlu olduğunu söyledi. 

Anne Çakmak da çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Heyecanlıydım. Allah herkese nasip etsin. Dört gözle bugünü bekliyordum." dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
musa bobur
musa bobur - 6 ay Önce

harika

SIRADAKİ HABER